Налаштування google shopping

Де буде показуватися Ваша реклама?

Google Shopping - унікальний інструмент торгівлі товарами в інтернеті. Це корисний сервіс для власників бізнесу і для покупців. З його допомогою можна представити продукцію широкому загалу і отримати цільовий трафік. Користувачі шукають товари в інтернет-магазинах, порівнюють ціни та здійснюють покупки. Якщо все зроблено грамотно, ймовірність переходів з видачі пошукової системи збільшується в рази. Як домогтися максимальних показників й поліпшити продажі? Можна замовити налаштування товарних оголошень у нас і досягти високих результатів. «InfoUnion» - сертифіковане агентство компанії Google. Це говорить про знання, досвід та професіоналізм.

Де буде показуватися Ваша реклама?

Google Shopping - сервіс для ефективних продажів по всій країні. Його суть полягає у створенні товарних оголошень для сайтів. Реклама формується з фіду. Оголошення показуються у вигляді банерів. У них міститься інформація про продукт: яскраве зображення, вартість, короткий опис. Якщо діють акційні пропозиції, це також вказується. Покупець вводить запит, відразу бачить товар і ціну. Тому на сайт переходять тільки зацікавлені користувачі. Вони здійснюють цільові дії.

Для просування сайту використовується Google Merchant Center. Це сервіс, на якому створюються товарні оголошення. Після реєстрації в системі про пропозиції інтернет-магазину дізнаються мільйони користувачів. Перед створенням облікового запису потрібно перевірити, чи відповідає сайт вимогам сервісу. Наприклад, у фід додаються тільки продукти, для яких є сторінки з можливістю здійснення покупки. Нюансів багато, але вони нам добре відомі.

Google Shopping - ідеальне рішення для торгових кампаній! Реклама показується над результатами пошукової видачі або праворуч. Її не можна не помітити. За допомогою сервісу покупці і продавці знаходять один одного. Товарна реклама функціонує за таким принципом: якщо користувач шукає якийсь продукт, він його обов'язково знайде. Ключові слова тут не застосовуються. При правильному налаштуванні збільшуються доходи, підвищується впізнаваність бренду, спостерігається зростання повторних продажів.

Переваги Google Shopping

Це сервіс, що кардинально відрізняється від контекстної реклами. До його переваг належить:

 • залучення величезної кількості покупців - у товарі міститься ключова інформація, необхідна для прийняття рішення;
 • широкі можливості налаштування рекламної кампанії - показуються оголошення окремих позицій і категорій;
 • наочність - реклама відображається разом з фотографією. Це приваблює потенційних покупців;
 • зменшення витрат - вартість переходів по товарним оголошеннях дешевше, ніж при звичайній контекстній рекламі;
 • аналітика - формуються статистичні дані, на підставі яких визначається ефективність кампанії, відстежується конверсія, виявляються слабкі місця.

Запуск Google Shopping складається з декількох етапів

«InfoUnion» - агентство, що надає якісні послуги по налаштуванню товарних оголошень в Києві. Робота виконується крок за кроком:

 1. Оцінка сайту - чи відповідає ресурс вимогам сервісу Google Merchant Center.
 2. Реєстрація акаунта і підтвердження прав компанії на веб-ресурс.
 3. Створення чіткого ТЗ і виконання усіх дій, необхідних для формування і розміщення оголошень.
 4. Опрацювання додаткових фідів, завдяки яким знижується вартість кліка і збільшуються продажі.
 5. Налаштування Google Shopping з урахуванням індивідуальних торгових пропозицій.
 6. Формування звітів до статистичних даних.

Ціни й терміни

Ціни налаштування товарних оголошень залежать від масштабу торгової кампанії. Терміни також індивідуальні - від 10 до 20 днів. Зв'яжіться з нами і дізнайтеся всю необхідну інформацію!

Чому важливо обирати нашу компанію?

 • icon
  Показати рекламу
  цільової аудиторії,
  з урахуванням геолокації
 • icon
  Швидко
  збільшити продажі
  послуг та товарів
 • icon
  Поліпшити
  і оптимізувати
  вартість конверсії
 • icon
  Визначити ВАРТІСТЬ
  ЗАЛУЧЕННЯ
  КЛІЄНТА
 • icon
  Підвищити
  впізнаваність
  бренду або компанії
 • icon
  Ефективно
  управляти бюджетом
  на маркетинг
Замовити послугу
"Налаштування Google Shopping"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Переваги компанії «ІнфоЮніон»

Наші головні плюси - спеціалізація на e-commerce, великий досвід, експертність, генерація ідей щодо поліпшення роботи інтернет-магазину. Вартість налаштування Google Shopping розраховується з урахуванням обсягу поставлених завдань. Ми пропонуємо найкращі ціни, запускаємо торгові кампанії в стислі терміни та стежимо за результатами!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу