Розробка сайту для заводу «Спортінвентар»

Наш клієнт – Харківський завод «Спортінвентар».

При розробці сайту було поставлено одночасно кілька завдань:

 Етапи виконання розробки

 Створення сайту для заводу «Спортінвентар» було виконано в 6 етапів, кожен з яких мав свої нюанси.

Збір даних

 На цьому етапі ми спільно з нашим клієнтом виконали складання портрета цільової аудиторії. Для цього ознайомилися з самою компанією і її продукцією дуже ретельно. Замовник відповідально й педантично підійшов до збору даних, точно й інформативно відповідаючи на наші запитання. Його відповіді були вичерпними.

 Підсумком такої спільної роботи стало складання повної карти компанії, а також дослідження послуг, продукції, що вона надає, облік цільової аудиторії і можливих конкурентів.

Створення логотипу

 Наші фахівці розробили кілька варіантів логотипу, які й були запропоновані замовнику. Затвердили і допрацювали найбільш прийнятний, на його думку.

Створення прототипу й технічного завдання

 На основі цього етапу виконувалися всі завдання, пов'язані з розробкою сайту.

Веб-дизайн сайту

 Основними вимогами до оформлення інтернет-ресурсу від замовника були: світлий фон, зручна навігація, багато простору між об'єктами, строгість і стриманість оформлення.

 Нам вдалося це успішно реалізувати.

Адаптивна верстка сайту

 Виконана вона була після реалізації дизайну й полягала в зміні оформлення сторінок в залежності від платформи, розміру екрану й поведінки користувача. Це дозволило істотно заощадити й обійтися без промальовування нового дизайну для кожного дозволу, тільки змінюючи розташування і параметри окремих елементів.

Програмування ресурсу

 Клієнту була запропонована наша спеціальна розробка - CMS InfoUnion. Працюючи у цій сфері понад 9 років, ми чітко розуміємо потреби різних клієнтів, тому пропонуємо движок з базовим набором функцій. З його допомогою управління необмеженою кількістю товару, додавання мовних версій і редагування сторінок виконується дуже легко. CMS InfoUnion - SEO-адаптивний варіант, також можливе розширення його функціоналу.

 При програмуванні було закладено трьохмовну версію сайту: англійська, російська та українська мови.

Підсумок роботи

 В результаті нашої співпраці з замовником вийшов сучасний і зручний сайт-каталог, націлений на клієнтів різного рівня. У ньому відображена діяльність компанії, виконана у варіанті з максимально зручною для споживачів навігацією і відмінною інформативністю. Також ми створили й зручну адаптивну версію на основі CMS InfoUnion.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog