Створили сайт топовій компанії з продажу меблів в Україні: кейс розробки "Файні меблі"

Компанія «Файні меблі» існує на ринку України більше 15 років і займається оптовим та роздрібним продажем меблів високої якості. У їх послуги входять сервіс і повний супровід замовлення від моменту контакту покупця до доставки, зборки і установки меблів у замовника вдома або в офісі.

Вид робіт

Створили інтернет магазин для продажу меблів по всій Україні для компанії «Файні меблі».

Завдання

1. Зробити сайт із зручним управлінням через адмінку.

2. Підвищити продаж меблів за рахунок заявок з сайту.

3. Збільшити товарообіг за рахунок традиційних e-commerce інструментів.

4. Зробити процес придбання товару  зручнішим  та швидким для користувачів.

Аналітика

Сайт «Файні меблі» тільки здається простим і легким (в чому заслуга дизайну і фірмового стилю компанії). Насправді він містить в собі дуже багато всього: десятки розділів, відгуки, конструктори ... Була потрібна масштабна і детальна агрегація вимог, щоб врахувати і продумати всі деталі.

Етап агрегації був дуже довгий, але цікавий. Важливо було зробити такий сайт, щоб користувач хотів на нього повертатися як за новими покупками, так і за ідеями для інтер'єру. Тому крім корисної інформації і красивих фотографій на сайті необхідний був зручний особистий кабінет.

Ми розглядали й аналізували разом із замовником безліч конкурентів, від Ikea до великих зарубіжних магазинів: Pottery Barn і Crate&Barrel. Реєструвалися на кожному і аналізували особисті кабінети. Дивились формати розсилок, які вони регулярно відправляють клієнтам.

Замовник був занурений в процес. Ми завжди разом генерували ідеї, щось пропонували, тож працювати разом було надзвичайно комфортно. Напевно, саме тому «Файні меблі» - один з найулюбленіших проектів відділу розробки. :)

Дизайн

У хлопців з «Файні меблі» є 3 важливі речі:

1. Відчуття смаку.

2. Крутий і докладний фірмовий стиль.

3. Дизайнери на аутсорсі.

Завдяки їм, дизайн сайту був цілком непоганий: витриманий, яскравий. Тому ми не мали завдання капітально переробити його, тільки трохи освіжити.

Ми довго правцювали над акцентами, кольором плашок, розташуванням меню та іконок. Багато речей довелося допрацьовувати, адже ми мали справу з вимогливим, але адекватним замовником з відчуттям смаку. Всі правки були погоджені під час робочого процесу. 

Розробка

Найважливішим завданням було зробити сайт, яким легко керувати, обробляти замовлення, вести облік і редагувати товари та каталог.

Тому варіант сайту на нашій власній розробці CMS «InfoUnion» їм цілком підходив. Ми зробили так, що редагувати можна все, що душа забажає: тексти, картинки, іконки, локалізацію (додавати нові мовні версії сайту без участі розробників).

Взагалі сайт непростий, тому запам'ятався різною логікою роботи типів товарів (кухня, гардероб, дивани, корпусні меблі тощо), додатковими послугами до товарів (збірка, упаковка, доставка, безліч опцій замовлень на сайті).

Але поки на сайті деякого функціоналу немає - каталог впроваджується поступово.

Реалізували модуль швидкого реагування на відгуки

Ну і не забуваємо про те, що сайт повинен продавати різні меблі. А це виходить краще, коли є відгуки покупців. Для цього ми реалізували окремий модуль, який дозволяє краще стежити за статистикою негативних і позитивних відгуків покупців. Якщо покупець публікує на сайт негативний відгук, цей відгук закріплюється за відповідальним менеджером, який, в свою чергу, повинен знайти компроміс з покупцем і вирішити дане питання. Система періодично, в автоматичному режимі, нагадує відповідальному менеджеру про це, якщо питання не було вирішене.

Зробили завантаження прайсів прозорим і зрозумілим

Для компанії «Файні меблі» реалізовували інтеграцію зі стороннім сервісом 1С. Сам сервіс досить зручний для контролю позицій, наявності та вартості товарів, а також їх модифікацій. Під час інтеграції фахівці 1С (з боку клієнта) нам швидко відповідали на питання і підказували, як оптимально впровадити інтеграцію з їх системою.

Компанія «Файні меблі» працює з великою кількістю різних постачальників. Кожен постачальник надсилає свої прайси (в різному вигляді, форматах). Для того щоб оптимізувати процес завантаження прайсів, команда наших програмістів розробила модуль, який дозволяє приводити прайси до загального вигляду (за допомогою автоматизації), який розуміє система. Також зробили можливість передавати дані в 1С з оптовими цінами. У свою чергу 1С обробляє дані, формуючи роздрібні ціни, і встановлює актуальну роздрібну ціну на сайті.

Розробили власний коллтрекінг

Для інтернет-магазину «Файні меблі», команда наших розробників реалізувала власний call traking, який дозволяє показувати певні телефони не тільки в залежності від реклами, а й від обраного розділу (категорії) на сайті. Дана розробка дозволяє ефективніше збирати статистику і аналізувати роботу різних рекламних каналів.

Протягом реалізації  проекту та обговорення ключових етапів бувало важко знайти компроміси, але постійна комунікація команди з нашого боку і з  боку компанії «Файні меблі » допомагала знайти правильні рішення.

Висновок

Маємо ще багато подальшої співпраці  з компаниєю «Файні меблі»: доопрацювати адаптив, запустити вже розроблені, але поки не заповнені розділи і функції. Але навіть зараз, в мінімальній комплектації, сайт https://fayni-mebli.com/ вирішує поставлені завдання.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog