Кейс успішного просування сайту фармакологічної тематики

Сайт з продажу медичних препаратів (фармакологія) знаходиться у просуванні у нашого SEO-фахівця з січня 2019 року. Після медичного апдейту його позиції просіли. Відповідно, постраждав і трафік. Як вдалося все виправити за короткий час - дивіться в нашому кейсі.

Проблематика

Після апдейтів Google в серпні і вересні 2018 року («медичний» і «mobile-first») органічний трафік почав сильно знижуватися:

Що було зроблено

Для початку ми виявили причини просідання. Оскільки сайт медичної тематики, а просідання трафіку почалося після відповідного апдейту, прийшли до висновку, що тут і потрібно шукати рішення.

Сайт був проаналізований. Виконано перевірку контентної частини відповідно до рекомендацій Google. Єдино вірним рішенням було створення якісного контенту, так як, згідно з інформацією на авторитетних джерелах, саме це було основною причиною просідання позицій.

Виявлено, що практично на всіх сторінках товарів відсутній опис (наприклад, показання, рекомендації із застосування, протипоказання і т.д.).

Після цього для всіх товарів в січні були підготовлені, а в лютому додані описи зі структурою.

В якості додаткових робіт було виконане коригування посилальної стратегії з акцентом на переважаючий тип посилань nofollow. А також ми виконали оновлення мета-тегів.

Результати

У підсумку ми отримали:

Зростання органічного трафіку (див. перше зображення, зелена стрілка), починаючи з березня.

Збільшення видимості сайту:

Збільшення CTR за рахунок більш інформативних фрагментів з додатковими посиланнями:

Зростання заявок з сайту, зроблених користувачами, які перейшли на сайт з органічної видачі Google:

Які висновки ми зробили

Контент залишається одним з головних факторів ранжирування сайтів Google в 2019 році. Особливо він важливий для сайтів медичної тематики.

Наявність унікального і корисного контенту на сайті вирішує кілька завдань:

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog