Як знизити вартість кліку на 96,76% й збільшити ROAS на 28906,69%

Наші PPC-фахівці вирішили поділитися дуже крутим кейсом, у якому розповідають, як їм вдалося домогтися приголомшливих результатів при оптимізації розумної торгової кампанії.

Тематика кейсу: як знизити вартість кліка у розумній торговій кампанії на 96,76%, скоротити вартість рекламної кампанії на 98,97% й збільшити ROAS (повернення інвестицій на рекламу) на 5359,85%.

Клієнт: великий інтернет-магазин м'яких меблів. Працює на ринку більше 15 років й займає лідируючу позицію в своїй ніші.

Регіон: Київ й область.

Цілі проекту:

Роботи, виконані у ході запуску та оптимізації рекламних кампаній:

  1. Приведення до єдиного порядку всіх карток товарів на сайті, особливий акцент на ключові характеристики меблів, що важливі покупцям.
  2. Вивчення кращих західних методик щодо формування фідів товарів для Центру торгівлі: Google запустив на західних ринках інструментарій торгових кампаній на кілька років раніше, ніж в Україні.
  3. Написано ретельно відпрацьоване на основі зібраної інформації технічне завдання по створенню максимально оптимізованого фіду товарів для торгових кампаній.
  4. Паралельно зі збором й обробкою інформації для запуску торгових кампаній було впроваджено відстеження всіх мікро-конверсій на сайті (всіх форм і дій), за якими було зрозуміло, що клієнт потенційно готовий до покупки.
  5. Запроваджено коллтрекінг, що дало можливість не тільки відстежувати конверсійність (результативність) каналів по залученню трафіку, а й, що найголовніше – збирати аудиторію людей, що виконали конверсію «цільовий дзвінок».
  6. Також найважливішим моментом було набратися терпіння й не вносити кардинальних змін у кампанію протягом терміну навчання автоматизованої стратегії.

Результат:

*порівняння першого місяця роботи РК й поточного місяця на момент написання кейса.

Уже за підсумками першого місяця після запуску ROAS (повернення інвестицій на рекламу) склав 529,44%, на даний момент його вдалося збільшити до 28906,69%, відповідно, приріст склав 5359,85%!

Вартість кліка впала на 96,76% й у числових показниках з 0,55 грн. до 0,2 грн.

Вартість (витрата) на рекламну кампанію знизилася на 98,97% при тому, що виділений бюджет ніяк не обмежує її можливості.

Середній CTR (співвідношення кількості показів до кліків) становить вражаючі 1,17%.

Зниження кількості кліків на 68,41% пов'язано з тим, що розумній торговій кампанії вже відомо, на яку аудиторію таргетуватися, й не потрібно більше «бити по площах», охоплюючи максимально широку аудиторію.

Висновок:

При глибокій оптимізації фіду товарів й впровадження відстеження усіх конверсій, що можуть призвести до замовлення, можна досягти приголомшливих результатів як в стандартних торгових кампаніях, так й в кампаніях, що використовують автоматизовані стратегії з машинним навчанням.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog