Просування в Google Maps

Локальне просування: ефективне залучення клієнтів в одному додатку

У століття цифрових технологій користувачі все рідше експериментують і особисто перевіряють якість тих чи інших послуг. На зміну особистому досвіду прийшли відгуки у гугл картах і десятках сайтів. Завдяки реалізованій системі відгуків у Google Maps кожен користувач, відвідавши заклад або вдавшись до послуг компанії, може залишити відгук про співпрацю та якість наданих послуг, що дозволяє іншим користувачам додатка рідше помилятися з вибором і отримувати виключно якісні продукти та послуги.

Завдяки популярності Google Maps, компанії тепер можуть залучати клієнтів не тільки рекламою, а й реальними відгуками, але як їх отримати? Як ефективно просувати компанію за допомогою google maps і як це може вплинути на вашу репутацію?

Локальне просування: ефективне залучення клієнтів в одному додатку

Просування на Google Maps – це новий інструмент у сфері розвитку інтернет ресурсів. За допомогою функціональності, якою компанія Google наділила цей додаток, ви можете відчутно вплинути на репутацію своєї організації та залучити до неї більше потенційних клієнтів. Просування в Google Maps може дати вам можливість:

 • Сформувати правильний імідж компанії

Завдяки якісним послугам і товарам, ви можете мотивувати користувачів залишити відгук про вашу компанію. Таким чином потенційні клієнти, ознайомившись з інформацією про вашу організацію, зможуть побачити відгуки інших користувачів, і їх лояльність до вашої компанії відчутно зросте. Також такі відгуки формують імідж вашої організації, тому грамотно підійшовши до просування в гугл картах ви можете відчутно підвищити популярність компанії.

 • Запустити локальне просування

Якщо ваша компанія надає послуги, товари просування на гугл картах дозволить вам зробити свою компанію більш впізнаваною. Справа в тому, що незалежно від міста, де розташований ваш офіс, жителі цього населеного пункту точно користуються Google Maps. Алгоритми додатку Google налаштовані таким чином, що якщо клієнт буде шукати адвокатське агентство у своєму місті, то одним з перших результатів в пошуковій системі буде скрінкасти карт від гугла, де відзначені всі найближчі компанії, що надають необхідні йому послуги.

 • Залучення клієнтів за допомогою відгуків

Чим більше хороших відгуків про співпрацю з вами залишать користувачі, тим вище ваша компанія буде підніматися у загальному списку компаній міста. Положення вашої організації в списку конкурентів має величезний вплив на кількість переходів на сайт і безпосередньо кількість проданих послуг, тому отримуючи хороші відгуки ви можете відчутно збільшити кількість постійних клієнтів і, відповідно, обсяг свого прибутку.

Завдяки функціональності карт, просування в Гугл Мій Бізнес може стати ще більш ефективним, але як отримати хороші відгуки? Що робити, якщо ваша компанія тільки виходить на ринок і поки не обзавелася достатньою кількістю постійних клієнтів, щоб попросити їх залишити відгук?

Чим допоможе просування у GOOGLE MAPS

 • icon
  ЗАЛУЧАЄ
  ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ
  НА САЙТ
 • icon
  ДОПОМАГАЄ ЗАЙНЯТИ
  ТОП ПОЗИЦІЇ
  У ПОШУКОВІЙ ВИДАЧІ
 • icon
  ЗНИЖУЄ ВАРТІСТЬ
  КОНВЕРСІЇ І ВИТРАТ
  НА РЕКЛАМУ
 • icon
  ДОЗВОЛЯЄ ЗБІЛЬШИТИ
  КІЛЬКІСТЬ ПРОДАЖ
  І ОХОПЛЕННЯ РИНКУ
 • icon
  ДАЄ МАЛЕНЬКИМ
  КОМПАНІЯМ ПЕРЕВАГУ
  ПЕРЕД ВЕЛИКИМИ
 • icon
  ДАЄ
  Довгостроковий
  РЕЗУЛЬТАТ
Замовити послугу
"Просування в Google Maps"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Як просувати молоду компанію в гугл картах

Позитивні відгуки про вашу компанію здатні підвищити лояльність ваших потенційних клієнтів. На жаль, на етапі запуску бізнесу домогтися достатньої кількості позитивних відгуків складно, а часто і зовсім неможливо. Для того щоб отримати достатню кількість відгуків на гугл картах, ви можете звернутися до фахівців, які допоможуть вам поліпшити репутацію вашої організації.

Фахівці агентства інтернет маркетингу Infounion допоможуть запустити вам ефективне локальне просування за допомогою сервісів гугл мій бізнес і гугл карт. Наша команда створить для вас профіль і налаштує його у відповідності з усіма вимогами для успішного просування. Крім того, ми оптимізуємо ваш профіль, що дозволить клієнтам швидше знаходити вас на гугл картах за допомогою вбудованого пошуку.

Крім запуску локального просування студія інтернет маркетингу Infounion може допомогти вам створити сайт інтернет магазину або корпоративний сайт для вашої організації. Команда розробників студії Infounion – це висококласні фахівці, здатні розробити ресурс у відповідності з усіма вашими вимогами і побажаннями. Створений сайт буде відповідати усім вимогам дизайну і структури, необхідних для швидкого та ефективного просування.

Крім створення сайту наше агентство також може допомогти вам з оптимізацією сторінок сайту, що дозволить набагато ефективніше просувати ресурс. Для того щоб замовити створення сайту, локальне просування за допомогою гугл мій бізнес і гугл карт або оптимізацію ресурсу, вам достатньо залишити заявку на нашому сайті, або скористатися інформацією у вкладці «контакти». Після обробки вашої заявки з вам зв'яжеться наш менеджер, який детально проконсультує вас і уточнить всі аспекти розробки. Після узгодження плану розробки та ваших побажань до створеного ресурсу наші фахівці приступлять до розробки і закінчать її в найкоротші терміни.

Якщо ви хочете поліпшити репутацію своєї компанії, залучити до неї більше потенційних клієнтів або маєте потребу у створенні якісного корпоративного сайту, замовте необхідну послугу у нас та зробіть свій бізнес ще більш успішним разом з агентством інтернет маркетингу Infounion.

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу