Зміст::

Правила для Facebook

Правила для Twitter

Правила для Instagram

Правила для ВКонтакті

Коротенько про Pinterest, YouTube, LinkedIn, Google+

При створенні профілю або поста в соціальній мережі ми часто стикаємося з однією і тією ж проблемою. Результат заливки картинок певної якості в фейсбук і інстаграм часом викликає подив. Іноді якість стає помітно гірше або змінені початкові розміри. Не кажучи вже про довільну обрізку фото з розшаруванням зображення.

У цьому матеріалі ми пройдемося по тим відомим правилам, які рекомендується дотримуватися при розміщенні фотографій, зображень і картинок в 8 найбільш популярних соцмережах - Facebook, Twitter, ВКонтакті, Instagram, а також в YouTube, Pinterest, LinkedIn, Google+.

Правила для Facebook

Розміщення картинок в соціальній мережі №1 вимагає від нас певних навичок. Відзначимо, що сам по собі Facebook цілком хороший для розміщення якісних фотографій. Але, як і будь-який інший сервіс, він встановлює деякі рамки в даному питанні. Отже, підбір фотографії під Facebook слід здійснювати, дотримуючись таких основних правил.

Момент в тому, що ФБ завжди обрізає залите для профілю сторінки фото в квадрат. Крім того, завжди краще розміщувати картинку трохи більшого розміру. Наприклад, розмір 200х200 буде перетворений в ті ж 170х170, але зображення при цьому не втратить в якості.

Про що це говорить нам, здогадатися нескладно. В Фейсбук розумніше заздалегідь підбирати картинку під розмір 851х315, оскільки зображення меншого розміру буде виглядати розмите.

При цьому в розмірах слід дотримуватися такого діапазону - від 600х400 до 851х315 пікселів. Вагу файлу слід утримувати в рамках 80-120 кб.

При цьому враховуємо, що Facebook все одно перетворює всі завантажені формати - PNG, JPG і GIF - в розширення JPG.

Тут відзначимо лише, що слід перевіряти якість відображення фото з високою роздільною здатністю на мобільних пристроях.

Правила для Twitter

У Твіттері також є свої нюанси при розміщенні картинок. Як і в ФБ, в основному вони стосуються розмірів і максимальної ваги файлів. Правила для Twitter наступні.

Як бачимо, Twitter перетворює зображення в квадрат. А також зменшує вигляд фотографії на аватарі. Це зовсім не означає необхідність економити на якості. При натисканні на фотографію вона збільшиться. Тому рекомендується використовувати для профілю картинки розміром 400х400, а для твіти - 1024х512.

Картинку для обкладинки профілю слід вибирати з тим урахуванням, що поверх її буде розміщений текст з інформацією про користувача. Тому вибираємо зображення з відповідним фоном. Діапазон розмірів - 1200х600 або 1500х500.

Правила для Instagram

Соціальна мережа Instagram має відмінні можливості в плані розміщення картинок і фотографій в профілі. Тут все набагато простіше, оскільки дана соцмережа спочатку являла собою фото-хостинг. Отже, Instagram краще за інших пристосований до роботи з зображеннями. Однак розставимо акценти.

При цьому ідеальним варіантом при завантаженні картинок для поста в інстаграм назвемо діапазон розмірів - 612х612, 900х900 і 1080x1080 пікселів.

Справа в тому, що сервіс Instagram навіть при підгонці розміру зображення під себе не чіпає ступінь зернистості і глибину кольору первинного файлу. Тому можна завантажувати найвисокоякісніші картинки без втрати якості. Навіть для фотографії профілю в інстаграмі, яка завжди 110х110, це не втрачає актуальності.

Правила для ВКонтакті

Популярна соціальна мережа ВКонтакті має вельми суворі рамки розміщення графічних зображень. Найбільш важливі наступні.

Слід зауважити, що даний сервіс помітно знижує якість залитої картинки при стисненні. Тому є сенс брати зображення більшого розміру - 1200х1000 наприклад, але не вище 2560х2048 - для зниження втрат в різкості.

При масштабуванні фотографії ВКонтакті замінює колірний профіль на стандартний, без конвертації в sRGB. Вихід - попередня конвертація в sRGB через Фотошоп перед завантаженням.

Коротенько про Pinterest, YouTube, LinkedIn, Google+

Тут коротко пройдемося по вищезазначеним соціальним мережам і сервісам.

У Pinterest переважає вертикальне розташування картинок при постінгу. Оптимальна роздільна здатність - 735х1102 для Піна, але для фото профілю - 165х165.

У сервісі Google+, навпаки, править горизонталь. Взагалі Google+ має найширші можливості для розміщення картинок. Обкладинки можна робити просто величезними - до 2120x1192 пікселів, як широкоформатні, так і під колонки.

В YouTube крім відео, можна також завантажувати профільні фотографії. Для обкладинки краще використовувати зображення з роздільною здатністю 2560x1440. У LinkedIn розмір картинки буде підігнаний під ширину 350 пікселів. При цьому пропорції зберігаються.

Підпишіться на новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати новини.

Обговоримо ваш проект?
Dog