Аудит контекстної реклами

Що таке аудит контекстної реклами?

Витрати на рекламу більше, ніж прибуток? Ви не знаєте, чи правильно оформлені рекламні оголошення? Тоді Вам потрібні рекомендації фахівців, яким відомі тонкощі налаштування Google Ads. Замовити аудит контекстної реклами в Києві можна у нас. «InfoUnion» - сертифікований партнер Гугл. У нас величезний досвід в сфері інтернет-маркетингу. Ми знаємо, як можна витрачати на рекламу менше грошей, а отримувати більше!

Що таке аудит контекстної реклами?

Це робота, спрямована на поліпшення ефективності реклами. Її проводить фахівець-контекстолог та маркетолог. Аудит рекламної кампанії - детальний аналіз акаунта, виявлення помилок у налаштуваннях, перевірка ключових запитів. На підставі отриманої інформації розробляються рекомендації, за допомогою яких можна підвищити прибуток, знизити витрати на контекстну рекламу, вийти зі скрутного становища.

Навіщо потрібен аудит рекламних кампаній?

Власники бізнесу звертаються до нас з різних причин:

 • самостійний запуск рекламної кампанії і невпевненість в тому, що все налаштовано вірно;
 • витрати на залучення клієнтів вище, ніж прибуток;
 • перевірка якості роботи штатного маркетолога у зв'язку з тим, що ефективність реклами знизилася або зовсім немає позитивних результатів.

Аналіз контекстної реклами - трудомісткий процес, в ході якого можна зрозуміти, чому на 100% не працює проект. До поширених причин відсутності трафіку відносяться покази по нерелевантним запитам, відсутність розширень, невідповідність оголошень змісту посадочних сторінок сайту. Виявити такі проблеми можна з нашою допомогою. Для цього потрібно оформити замовлення на проведення аудиту. Ми проведемо перевірку і розробимо стратегію розвитку.

Що ви отримаєте в результаті?

Звернувшись до нас, ви дізнаєтеся, чому бюджет зливається даремно і як цього уникнути. Після проведення детального аудиту рекламних кампаній ви зрозумієте, чому знижується ефективність контексту, чому немає заявок з сайту, чому приходить нецільовий трафік.

Для виявлення помилок використовуються потужні інструменти веб-аналітики. До них відноситься Google Analytics. Це багатофункціональний сервіс, за допомогою якого ми отримуємо важливу інформацію. Наприклад, звідки приходять клієнти і покупці, скільки часу вони проводять на сайті і які дії вчиняють. Також визначається коефіцієнт конверсії, прораховується кількість відвідувачів, визначаються найбільш відвідувані сторінки.

Аудит рекламних кампаній - нові перспективи для бізнесу! Ми перевіряємо правильність налаштувань націлювання, аналізуємо пошукові слова, визначаємо мінус-слова. Також аналізується структура рекламних акаунтів і коректність цільових URL. Після завершення роботи клієнт отримує звіт про проблеми і список порад, завдяки яким можна виправити недоліки і збільшити прибуток.

Що входить в аудит рекламної кампанії?

Це комплексний процес, що складається з декількох етапів:

 1. Аналіз акаунта - спочатку перевіряється така інформація: налаштування геотаргетинга, актуальність оголошень з продажу товарів/послуг, майданчики для показу реклами, обмеження по добовому бюджету, стратегія призначення ставок. Окрема увага приділяється ключовим словам. Мається на увазі якість семантичного ядра, пошукові запити і фрази, за якими є недоцільним показ реклами.
 2. Перевірка налаштувань оголошень - тут багато нюансів: присутність ключа у заголовку, унікальна торгова пропозиція, кількість ключових слів в оголошенні. Не менш важливі доповнення, уточнення і розширення, URL цільових сторінок.
 3. Всебічна перевірка систем аналітики - на цьому етапі аналізується кількість переглянутих сторінок, визначається відсоток відмов, оцінюється поведінка відвідувачів після переходів на сайт.
 4. Висновки і рекомендації - на завершальному етапі розглядається отримана інформація і аналізується діяльність конкурентів. Експерти розробляють стратегію, спрямовану на зниження вартості кліків, ефективне використання каналу просування сайту, розширення охоплення цільової аудиторії.

Ціни і терміни

Аналітика в контекстній рекламі - дії, спрямовані на зниження витрат на покази оголошень і на отримання прибутку. Вартість аудиту рекламних кампаній і терміни залежать від складності завдання.

Чому важливо обирати нашу компанію?

 • icon
  Показати рекламу
  цільової аудиторії,
  з урахуванням геолокації
 • icon
  Швидко
  збільшити продажі
  послуг та товарів
 • icon
  Поліпшити
  і оптимізувати
  вартість конверсії
 • icon
  Визначити ВАРТІСТЬ
  ЗАЛУЧЕННЯ
  КЛІЄНТА
 • icon
  Підвищити
  впізнаваність
  бренду або компанії
 • icon
  Ефективно
  управляти бюджетом
  на маркетинг
Замовити послугу
"Аудит контекстної реклами"
Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Переваги компанії «ІнфоЮніон»

Співпраця з нами - виявлення помилок в рекламних акаунтах, грамотні рекомендації та допомога у налаштуванні всіх параметрів. До наших переваг відноситься професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного проекту, відкритість і комунікабельність. Ціна на аудит контекстної реклами у нас прийнятна, а якість роботи висока!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу