Розкрутка сайту

Пошукова розкрутка сайту - комплекс заходів, завдяки яким поліпшується ранжування веб-ресурсу і підвищується прибуток. Роботу виконує команда кваліфікованих фахівців, які взаємодіють один з одним і приділяють максимальну увагу проекту. Просування виконується на підставі чіткого плану та у відповідності зі стратегією.

5 причин чому Вам потрібна пошукова розкрутка

Інтернет - величезна кількість веб-проектів, які конкурують між собою та прагнуть зайняти перші місця у видачі пошукової системи. Щоб бути попереду всіх і розвиватися, потрібно просувати сайт за допомогою перевірених методів. Без цього ніяк не обійтися, тому що конкуренти не дрімають і рухаються вперед.

Назвемо 5 головних причин чому необхідна розкрутка інтернет-проектів:

 1. Заняття лідируючих позицій у видачі.
 2. Збільшення відвідуваності ресурсу цільовими відвідувачами.
 3. Підвищення прибутку та динамічний розвиток бізнесу.
 4. Формування довіри відвідувачів до веб-ресурсу.
 5. Підвищення впізнаваності бренду.

Результат SEO-просування полягає у залученні користувачів, зацікавлених у виборі товарів або послуг. Це ключовий аспект, від якого залежить збільшення продажів та розширення клієнтської бази. При успішному вирішенні завдань сайт займає кращі позиції та стає популярним. Результати зберігаються надовго, але робота все одно триває. Фахівці стежать за змінами алгоритмів та вносять коректування.

У чому полягає розкрутка сайтів

Це комплексний процес, в ході якого використовується кілька ефективних методів. На першому місці знаходиться розкрутка сайту пошукове просування. Це дієві заходи, спрямовані на збільшення кількості цільових відвідувачів. Для досягнення хороших результатів проводиться аудит та оптимізуються сторінки. На сайті публікуються оглядові статті, описи, продаючі тексти з ключовими запитами.

За допомогою розкрутки сайту в пошукових системах збільшується цільовий трафік, спостерігається зростання кількості переходів на веб-ресурс, поліпшується впізнаваність бренду. Інтернет-магазин стає популярним, оскільки займає провідні позиції у видачі пошукових запитів Google.

Контекстна реклама - надійне рішення з миттєвими результатами. Це ще один метод, який використовується разом з пошуковим просуванням. Під ним маються на увазі оголошення, які показуються аудиторії на основі інтересів та запитів. Це потужний інструмент для залучення нових покупців та клієнтів. Його вигідні особливості - потрапляння у цільову аудиторію, універсальність та гнучкі настройки.

Для розширення клієнтської бази ідеально підходять соціальні мережі. Мається на увазі комунікація з потенційними споживачами за допомогою рекламних оголошень, сформованих на базі інтересів користувачів. Відвідувачі соцмереж дізнаються про нові продукти/послуги і, якщо їх все влаштовує, здійснюють цільові дії. Таким чином збільшується прибуток та підвищується довіра до бренду.

Управління репутацією - важливий аспект для побудови успішних продажів та поліпшення лояльності клієнтів. Перед здійсненням покупки люди часто шукають в інтернеті інформацію про компанію та ознайомлюються з відгуками про товари. Якщо вони бачать негативну інформацію, віддається перевага конкурентам.

З цим потрібно боротися і проводити роботу з відгуками. Для поліпшення репутації на авторитетних майданчиках розміщується позитивний контент. До нього відносяться новинні ресурси, тематичні портали, форуми. При грамотному підході до справи ситуація істотно поліпшується.

Ключові принципи розкрутки сайтів

Шлях до успіху починається з аудиту та з аналізу діяльності конкурентів. Якщо є помилки, вони оперативно виправляються. На підставі інформації про конкурентів розробляється індивідуальна стратегія. При цьому береться до уваги специфіка бізнесу і цілі, яких потрібно досягти.

Ключові принципи розкрутки сайтів за допомогою професіоналів полягають у наступному:

 • формування переліку ключових фраз, за ​​якими інтернет-магазин або корпоративний портал знаходитимуть користувачі;
 • поліпшення поведінкових факторів, від яких залежить ранжування сайту;
 • розміщення контенту з зовнішніми посиланнями на тематичних веб-ресурсах, які завоювали довіру відвідувачів;
 • створення контенту, що відповідає всім вимогам: SEO-оптимізація, структурованість, унікальність, заголовки та підзаголовки, користь для читачів;
 • розміщення описів з якісними фотографіями, на які відвідувачі будуть звертати увагу;
 • створення відео оглядів продукції для полегшення вибору серед великого асортименту товарів та для підвищення продажів;
 • налаштування тимчасового і геотаргетингу в контекстній рекламі для точного попадання в ціль;
 • розкрутка за допомогою відправки листів по електронній пошті, в яких міститься актуальна інформація для споживачів.
Отримати безкоштовну консультацію Залиште свій телефон та ім'я, і наші фахівці зв'яжуться з вами для подальшої консультації.

Переваги співпраці з Digital-агентством «Infounion»

Фахівці працюють на прибуток компанії та використовують безпечні способи розкрутки. Спочатку вивчаються особливості веб-проекту та бізнес-моделі. Для досягнення мети використовуються маркетингові інструменти, що відрізняються високою ефективністю.

Переваги роботи з командою фахівців:

 1. Значний досвід просування брендів з 2004 року.
 2. Скрупульозність та відповідальне ставлення до кожного завдання.
 3. Сертифікація Google і Яндекс.
 4. Підвищення кваліфікації та участь в міжнародних конференціях, присвячених інтернет-маркетингу.
 5. Доступна вартість послуг та створення індивідуальних пропозицій для клієнтів.

Довірте складну роботу фахівцям «Infounion»!

Співпраця з професіоналами - гарантія успішного розкручування сайту та досягнення намічених цілей. Фахівці завжди готові Вас проконсультувати і детально розповісти про особливості просування. Заповніть спеціальну форму прямо зараз! Співробітники веб-агентства зв'яжуться з Вами і обговорять проект!

Наші клієнти

Хочете такий же результат?

Виберіть послугу