Просування товару або бренду є одним з процесів, які не можна завершити і здати «під ключ». Маркетинг не сприймає почуття самозаспокоєння, його методи постійно змінюються - з'являються нові ефективні прийоми просування, а багато старих інструментів просто втрачають свою актуальність. В даному матеріалі будуть розглянуті ті й інші.

Детальніше

Новий 2020 рік уже став знаковим для всього світу, причому знаковим зі знаком «мінус». Коронавірус COVID-19 не тільки забрав безліч життів, але також паралізував діяльність бізнесу по всьому світу. Україна, на жаль, не стала винятком. Багато підприємців в період карантину відмовляються від запланованих проектів, включаючи SEO-просування свого бренду. Безумовно, таку позицію можна зрозуміти. У період поточного безгрошів'я та неясних перспектив кожен прагне заощадити. Однак чи правильно це в перспективі? Однозначно ні.

Детальніше

Кількість фрілансерів - людей, що працюють віддалено через інтернет - щодня зростає. І це не дивно. Віддалена самостійна робота гарантує незаперечні переваги у порівнянні з класичним працевлаштуванням. У питаннях організації роботи нам допоможуть спеціалізовані веб-ресурси - сервіси та програми, які роблять роботу онлайн максимально впорядкованої та результативною. Перерахуємо 8 найбільш актуальних з них.

Детальніше

Ті, хто користуються Google, а саме сервісом Maps, напевно помітили, що у 2019 році на екранах стала виникати помилка з текстом «For development purposes only». Це вказує на те, що необхідно обзавестися Google API Key, для сервісу Maps. Ми підготували для вас інструкцію про те, як це зробити.

Детальніше

Створити свій блог при нинішньому розвитку сфери IT відносно просто. Знання та навички, звичайно, потрібні. Але за великим рахунком можна впоратися з поставленим завданням, використовуючи сучасні CMS платформи, на зразок WordPress, а також деякі поради, які будуть озвучені в даному матеріалі. Давайте розглянемо декілька основних правил, як створювати блог з нуля і на чому робити акценти в процесі.

Детальніше

За останній час значно змінилися правила роботи для затребуваних фахівців. Все частіше співробітники переводяться на віддалену роботу, яка не вимагає певного графіка і обов'язкової присутності на робочому місці в офісі. Персонал набагато частіше цікавиться саме таким типом зайнятості для забезпечення заробітку.

Детальніше

Кожен, хто починає бізнес в інтернеті, прагне максимально спростити всі виконувані функції свого майбутнього сайту і підготовку до його створення. Існує безліч сервісів, які з легкістю допомагають в роботі початківцям.

Детальніше

Здавалося б – в інтернет-магазинах купують усі. Але це не зовсім так: люди віку 50+ надають перевагу «офлайновому шопінгу», досі не довіряючи віртуальним магазинам. Навіть якщо у них є постійний доступ до ПК з інтернетом.

Детальніше

Причини відсутності клієнтів можуть бути різні, але 80% випадків - це наслідок того, що власник бізнесу «забивав» на розвиток каналів залучення клієнтів, особливо на просування бізнесу в інтернеті, будував продажі виключно в офлайні, завдяки так званому «сарафанному радіо».

Детальніше

За своєчасну і точну передачу інформації відповідає акаунт-менеджер – сполучна ланка між спеціалістом і замовником. Якими ж якостями повинен володіти він – живий клієнтський довідник – щоб «і вівці цілі, і вовки ситі», – читайте у статті.

Детальніше